NEXEN TIRE

Volná místaHledáte zaměstnavatele, který si bude vážit vaší práce, řádně ji ohodnotí, poskytne vám jistotu a zázemí? Staň se členem týmu NEXEN TIRE!

Možný nástup: Ihned
Telefonní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

Co od vás očekáváme

·        Pečlivost (budete sepisovat příchozí materiál, není prostor pro chyby)

·        Spolehlivost (budete plnit svěřené úkoly a zodpovídat se svému nadřízenému)

·        Samostatnost (cílem je začínat a končit směnu s prázdnou plochou a zásobenou výrobou)

·        Ochotu učit se novým věcem (nejsme standardní sklad, ovládáme dopravníky a různé panely)

·        Aktivní přístup, komunikativní a nekonfliktní osobnost

·        Praxe s VZV nutná (hodně naučíme, ale základy s manipulační technikou již musí být)

·        Dodržování BOZP na pracovišti

·        Dodržování principů FIFO

Co vás čeká u nás

·        Vykládání surových materiálů z rampy

·        Potvrzování dokumentů CMR a Dodacích listů po vyložení materiálu

·        Nakládání vratných obalů na návěs

·        Sepisování a kontrola balení příchozího materiálu

·        Značení příchozího materiálu pomocí interních ID karet

·        Uskladnění materiálu do automatického skladu (práce s PDA a položení palety na dopravník)

·        Navádění řidičů pro vykládky sypkých materiálů

·        Účast a asistence při vykládkách olejů do nádrží

·        Účast a asistence při vykládkách sypkých materiálů do sil (pomocí hadice nebo násypky)

·        Zavážení materiálu z manuálních skladů podle seznamu pro oddělení výroby

·        Vybalování a příprava materiálů pro oddělení výroby

·        Týdenní a měsíční inventarizace materiálu

·        Udržování čistoty ve svěřeném úseku

Co vám můžeme nabídnout

·         Různorodou práci (rotace na třech pozicích)

·        V první polovině roku denní směna od 7:00 do 15:30 ve všední dny

·        Po kompletním sestavení a zaškolení druhé směny bude následovat přechod na krátký a dlouhý týden s pracovní dobou od 6:00 do 18:00

·        Závodní stravování

·        Docházkový bonus

·        Výkonnostní bonus

·        13. mzda (rozdělená do dvou pololetí)

·        Možnost využít svozové dopravy

·        Týden dovolené navíc

·        Bonus za práci přesčas (v případě celé směny)

·        Příspěvek na penzijní spoření

·        Meziroční možnost mzdového posunu v rámci pozice (4 úrovně v závislosti na znalostech a zkušenostech na dané pozici)

SOUBORY KE STAŽENÍ

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová 1000, 438 01 Bitozeves , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.