NEXEN TIRE

Volná místaHledáte zaměstnavatele, který si bude vážit vaší práce, řádně ji ohodnotí, poskytne vám jistotu a zázemí? Staň se členem týmu NEXEN TIRE!

External Affairs Specialist

  • Možný nástup: Ihned
  • Telefonní kontakt: +420 733 123 733
  • E-mail: prace@nexentire.com

Co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost se spoluprací s úřady a státními institucemi
  • Zkušenost ze státní správy a/nebo mediálního prostředí výhodou
  • Zkušenosti s investičními pobídkami
  • Komunikační schopnosti slovem i písmem v češtině včetně znalosti gramatiky (vytváření tiskových zpráv)
  • Dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Velmi dobré prezentační dovednosti
  • Schopnost vyjednávat a navazovat kontakt s partnery třetích stran (státní správa, média aj.)
  • Odolnost vůči krizovým situacím
  • Samostatnost
  • Životopis zasílejte v české i anglické verzi

Co vás čeká u nás

  • Možnost rozvíjet jeden z největších investičních projektů globální firmy v ČR
  • Jednání s nejvyššími představiteli státní správy, možnost být tzv. ve středu dění
  • Vytváření tiskových zpráv, mediálního obrazu velké společnosti a být její tváří

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Firemní benefity

SOUBORY KE STAŽENÍ

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová 1000, 438 01 Bitozeves , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.