NEXEN TIRE

Volná místaHledáte zaměstnavatele, který si bude vážit vaší práce, řádně ji ohodnotí, poskytne vám jistotu a zázemí? Staň se členem týmu NEXEN TIRE!

Treasury Junior Specialist

  • Možný nástup: Ihned
  • Telefonní kontakt: +420 733 123 733
  • E-mail: prace@nexentire.com

Co od vás očekáváme

  • Vyšší nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Minimálně 1 rok praxe v treasury, účetnictví nebo controllingu
  • AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Znalost práce na PC (MS Office, znalost Excelu nutností, SAP nebo jiné ERP výhodou)
  • Zaměření na detail a přesnost
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost týmové práce a pečlivost

Co vás čeká u nás

  • Tvoření, nahrávání a kontrola platebních příkazů
  • Evidence firemních kreditních karet
  • Spolupráce s bankovními a finančními institucemi
  • Příprava reportů zaměřené na Cash Flow
  • FX obchodování, sjednávání úběrů pro společnost
  • Spolupráce na závěrkových aktivitách

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Mobilní telefon

SOUBORY KE STAŽENÍ

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová 1000, 438 01 Bitozeves , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.