NEXEN TIRE

Volná místaHledáte zaměstnavatele, který si bude vážit vaší práce, řádně ji ohodnotí, poskytne vám jistotu a zázemí? Staň se členem týmu NEXEN TIRE!

Specialista zákaznické kvality OE

Možný nástup: Ihned
Telefonní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

Co od vás očekáváme:

  • Znalost normy IATF16949, výhodou VDA 6.3/6.5
  • Zkušenost s OEM zákazníky (Tier 1) výhodou
  • Orientace ve specifických zákaznických požadavcích (CSR)
  • Zkušenosti s nástroji kvality (PPAP, 8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, Control plan, atd.)
  • Znalost zákaznických portálů (B2B) výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (B2)
  • Proaktivní, komunikativní, znalost práce na PC
  • Ochotný cestovat v případě potřeby

Co vás čeká u nás:

  • Pravidelné vyhodnocování stavu projektu v rámci požadavků na kvalitu
  • Definice a implementace specifických požadavků zákazníků
  • PPAP aktivity - schvalování nového dílu a jeho pravidelné ověřování
  • Komunikace se zákazníkem po celou dobu trvání projektu
  • Odpovědnost za řízení zákaznických reklamací

Co vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Mobilní telefon a notebook
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Benefitní kartu
  • 13. mzdu

SOUBORY KE STAŽENÍ

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová 1000, 438 01 Bitozeves , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.