NEXEN TIRE

Volná místaHledáte zaměstnavatele, který si bude vážit vaší práce, řádně ji ohodnotí, poskytne vám jistotu a zázemí? Staň se členem týmu NEXEN TIRE!

Manažer kvality

Možný nástup: Ihned
Kontaktní osoba: Nikola Machová
Telefonní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

Co od vás očekáváme

  • Nejméně 3 roky praxe (management kvality nebo výroby)
  • Zkušenosti s vedením přes 60 lidí
  • Orientace v QMS
  • Znalosti s nástroji pro rešení problémů (Ishikawa, 5Why a další)
  • Znalosti kontrolního plánu, FMEA a další
  • Orientace v MSA, SPC
  • AJ - B2
  • Silné komunikační dovednosti

Co vás čeká u nás

  • Řízení týmu 70 lidí
  • Zodpovědnost za kvalitu produktů
  • Analýza kvalitativních dat prodkutů a měřících zařízení
  • Zajišťování vysoké úrovně znalostí inspektorů kvality
  • Implementace systému řízení kvality (QMS) v rámci výstupní kvality
  • Účast při řešení reklamací

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Mobilní telefon, služby, závodní stravování
  • osobní rozvoj a další vzdělávání

SOUBORY KE STAŽENÍ

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová 1000, 438 01 Bitozeves , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.